Haber

Ülke Partisi’nde Deprem! Kurucu üye, “Partinin amacı muhalefete seçim kaybettirmektir” dedi ve istifa etti.

Muharrem İnceVatan Partisi’nin kurucu üyelerinden Ali Dursun, yaptığı zehirli bahar açıklamasıyla partisinden istifa etti.

“POLİTİK KARİYERİME SON VERİYORUM”

Dursun, “Memleket partisinden istifa ettiğimi tüm arkadaşlara duyurmak istiyorum. Taşra partisinin amacı seçim kazanmak değil, muhalefete seçimi kaybettirmektir. Siyasi kariyerime son veriyorum” notunu düştü. .

“BUGÜNE KADAR SUSMUŞUMU KALDIRMAM MÜMKÜN OLMAYACAK”

Dursun’un yaptığı açıklamada, “Türkiye Cumhuriyeti, 100. Yılında, önümüzdeki 100 yılı bile etkileyebilecek çok önemli ve kapsamlı bir seçim sürecine adım adım yaklaşıyor. Partimiz bu sürecin önemini ne yazık ki önemsemiyor. Türkiye’de yaşanan onca olaya rağmen sakinliğimi korudum ama artık adil, şeffaf ve dik durma zamanı.Şimdiye kadar sessizliğimi savunmamın tek sebebi partimi ve genel başkanımızı istiyorum. , Muharrem İnce Bey zarar görmesin ama bu noktada sessizliğimi korumam mümkün olmayacak.

“Örgütlerde entrika ve yolsuzluk…”

Son zamanlarda özellikle adaylık sürecinde yaşanan entrikalar ve teşkilatlardaki yolsuzluklar nedeniyle Memleket Partisi’nden istifa ettim. Sağlıcakla kalın” ifadelerine yer verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu