Haber

Meral Akşener Altı Masaya Döndüğünde, Şahan Gökbakar’ın Konuşması

Geçtiğimiz hafta CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Altı Tablo tarafından ortak aday gösterilmesine tepki gösteren DÜZGÜN Partisi lideri Meral Akşener istirahat etti. Masadan kalkan Akşener, önceki gün yapılan Millet İttifakı toplantısına katıldı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun ortak cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanmasının ardından Şahan Gökbakar gündem paylaştı. Akşener ünlü komedyenin diline düştü.

Altı Masa, Millet İttifakı olarak ortak bir aday önermek için 2 Mart’ta toplandı. Parti liderleri önümüzdeki günlerde resmi açıklama yapacaklarını açıkladı.

6 siyasi liderin bir araya geldiği toplantıya İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener damga vurdu. Akşener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığının partilerine ‘dayat’ olduğunu savundu.

Sert sözler kullanan Meral Akşener, Altı Masa’dan resmen ayrıldığını açıkladı. Akşener’in sürpriz atılımı gündeme bomba gibi geldi.

Akşener, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ile görüştükten sonra Altı Masa’ya dönme kararı aldı. Akşener’in Yavaş ve İmamoğlu’nun genel başkan yardımcısı olma teklifi CHP tarafından olumlu karşılandı.

‘Meral Akşener Six Tables’a döndü mü yoksa dönecek mi?’ Soruların yağması ve Akşener’in toplantının yapılacağı Saadet Partisi Genel Merkezi’ne gelmesiyle yeni bir gelişme yaşandı.

Akşener’in yeniden masaya oturmasının ardından Millet İttifakı’nın ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu resmen açıkladı.

Tüm Türkiye’nin gözlerini diktiği açıklamanın ardından Şahan Gökbakar konuşulacak çok şey paylaştı. 6 Masa için özel bir video hazırladığını söyleyen Meral Akşener, Şahan Gökbakar’ın diline düştü adeta.

Ünlü komedyen, yaptığı video paylaşımına “Gideceek yeriiiN mi vaaaaar” notunu ekledi. Gökbakar’ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Şahan Gökbakar’ın gündem paylaşımını böyle bırakıyoruz ?

haber-alasehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu