Haber

İzmit ‘Diyabet Sempozyumu’na ev sahipliği yaptı

KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi, İzmit Kent Kurulu Emekli Meclisi, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Kocaeli Sıhhat Çalışanları Derneği işbirliğiyle Diyabet Haftası sebebiyle Diyabet Sempozyumu düzenlendi.

İzmit Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen sempozyuma Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakülteleri öğretim vazifelisi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Alev Selek ve Diyetisyen Büşra Çakır konuşmacı olarak katıldı.

İzmit Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen Diyabet Sempozyumuna İzmit Kent Kurulu Lideri Hüseyin Erol, İKK Genel Sekreteri Hüseyin Doğan, İKK yürütme heyeti üyesi Yasin Burak Özer, İKK Emekli Meclisi Lideri Neriman Kılıçalan ile yürütme konseyi üyeleri, İKK Bayan Meclisi Lider Yarcımsı Hasret Durmuş Şenyüz ile yürütme heyeti üyeleri, Kocaeli Sıhhat Çalışanları Derneği Lideri Adem Yaman ve bahse hassas İzmitli vatandaşlar katıldı.

İKK Emekli Meclisi Lideri Neriman Kılıçalan’ın yaptığı açılış konuşması sonrasında, uzmanlar diyabet ile ilgili sunumlarını gerçekleştirdi. Programın sonunda ise, Kocaeli Sıhhat Çalışanları Dernek Lideri Adem Yaman Doç. Dr. Alev Selek’e; İKK Genel Sekreteri Hüseyin Doğan Diyetisyen Büşra Çakır’a, plaket takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu