Yaşam

HBO ‘Jon Snow’ dizisini onaylamadı

HBO şefi Casey Bloys, ‘Game of Thrones’ sonrasında Jon Snow karakterinin hayatına odaklanacak devam dizisinin onaylanmadığını duyurdu. Aktör Kit Harington, ‘Game of Thrones’ dizisinde iki Emmy adaylığı aldığı Jon Snow rolüne geri dönecekti.

TV Line’dan Beyazperde’nin haberine göre; Bloys, ‘Game of Thrones’un yan senaryoları üzerinde sürekli çalışıldığını ancak şu ana kadar onay alan sadece iki projenin bulunduğunu söyledi. Bunlardan biri de ikinci dönem çekimleri tamamlanan ‘House of the Dragon’ ve yapım aşamasında olan ‘A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight’.

Bloys, “Game of Thrones’un senaryoları her zaman geliştirilme aşamasındadır. Baharda Dunk ve Egg’e yeşil ışık yaktık… Şu anda onaylanmaya yakın başka bir şey olduğunu söyleyemem ama her zaman farklı senaryolar ve fikirler üzerinde çalışıyoruz.” söz konusu.

Jon Snow, ‘Game of Thrones’ finalinde Westeros’tan sürgün edildi ve eski hayatını geride bırakmak için Wildling’lerle birlikte Duvar’ın kuzeyine doğru yola çıktı. ‘Jon Snow’ dizisi, geliştirilmekte olan devam projeleri arasında ‘Game of Thrones’ta yaşanan olayların sonrasına odaklanan tek proje oldu.

haber-araban.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu