Haber

Hakkari Bağışlı Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ‘İstanbul, Tarihimiz, Çanakkale Bizim Evimiz’ projesiyle öğrencileri geziye çıkaracak

Hakkari Gençlere Bağış Yaptı ve SporKulüpler Birliği’nin hazırladığı ‘İstanbul, Tarihimiz, Çanakkale Bizim Evimiz’ projesi kapsamında öğrenciler geziye çıkarılacak.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’ne sunulan projenin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Dernek lideri Hikmet Yaşar, projenin çocuklara, sporculara ve öğrencilere İstanbul ve Çanakkale’yi gezme fırsatı sunduğunu söyledi.

Çanakkale ve İstanbul’un çok değerli yerler olduğunu belirten Yaşar, “Proje kapsamında 10’u üniversite öğrencisi olmak üzere 30 kişilik bir grupla Çanakkale ve İstanbul illerine gezi düzenlenecek. Kurslar düzenlenecek. Masa tenisi ve futbol branşlarında verilecek. Gençler spora ve eğitime yönlendirilecek. Çalışması “İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü, Valilik ve ilgili birimler başta olmak üzere katılan herkese teşekkür ediyorum. ve proje ortağı olan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’dür.” dedi.

civrilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu