Yaşam

Chris Rock’a Attığı Tokat Hakkında Açıklama Yapan Will Smith Konuya Dair İlk Kez Konuştu!

2022 Akademi Ödülleri’nde eşi hakkında bir şaka yapan Chris Rock’a sahneye çıkıp tokat atan Will Smith, geceye damga vurmuştu. Will Smith, Oscar gecesinde yaşanan bu olayları bir televizyon programında birinci defa lisana getirdi.  İşte aylar sonra komedyen Trevor Noah’ın televizyon programında röportaj veren Will Smith, tokat anında yaşananları birebir anlattı.  Detaylar için buyurun içeriğimize…

Kaynak: https://deadline.com/2022/11/will-smi…

2022 Oscar Töreni’nde yaşananları hepiniz duymuşsunuzdur…

Gecenin sunucusu Chris Rock, Will Smith’in eşi Jada Smith ile ilgili bir şaka dile getirmiş, ve Will Smith ardından sahneye çıkıp Rock’a tokat atmıştı…

Chris Rock, bir saç hastalığından ötürü saçları dökülen Jada Smith’e, “Seni G.I. Jane 2 filminin kadrosunda görmek için sabırsızlanıyorum” demişti ve olanlar olmuştu.

Aylar sonra komedyen Trevor Noah’ın programına katılan Will Smith, bu unutulmayacak Oscar gecesi hakkında konuştu.

Smith, Oscar gecesindeki bu davranışını insanlara “Nneler yaşadığımı asla bilemezsiniz” diyerek açıkladı.

“Birbirimize karşı iyi olmalıyız. O gece zor bir şeyler yaşıyordum ancak bu, davranışımı hiçbir şekilde haklı çıkarmaz.”

Noah, oyuncunun Oscar gecesindeki davranışları hakkında “Bu sen değilsin, herkes hata yapabilir.” diyerek birkaç defa Smith’i savunmaya çalıştı ve Smith’i gözyaşlarına boğdu.

Fox 5 kanalının Good Day DC programı sunucusu Kevin McCarthy ile yakın vakitte yaptığı bir sohbette Smith, Oscar’da olanlardan sonra bazı insanların yeni filmini izlemek istemeyebileceğini anladığını söyledi.

Smith, McCarthy’ye “Tamamen anlıyorum, eğer biri filmlerimi izlemeye hazır değilse, buna kesinlikle saygı duyarım” dedi.

“En büyük endişem ekibimin davranışlarımdan dolayı zarar görmesi. Bu ekipteki insanlar, kariyerlerinin en iyi başarılarını benim için gerçekleştirdiler ve en büyük umudum, davranışlarım yüzünden ekibimin cezalandırılmaması. Bu noktada, onları korumak için çalışıyorum.”

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu