Haber

Yeşim Salkım, Ebrar Karakurt’tan Sıkılan Buket Aydın’a Sıcak Cevap Aldı!

Sırbistan ile karşılaşan filenin sultanları, yıllar sonra kupayı Türkiye’ye getirdi. Biz şampiyonluk sevinci yaşarken Ebrar Karakurt’un gündemi de devam ediyordu. Bu süreçte gazeteci Buket Aydın, Ebrar Karakurt’tan sıkıldığını söyledi. Ardından Yeşim Salkım’dan sert bir yanıt geldi.

Milli gururumuz A Milli Kadın Voleybol Takımı, voleybol tarihimizde ilk kez CEV Avrupa Şampiyonası’nda şampiyon oldu. Sırbistan ile karşılaşan filenin sultanları, yıllar sonra kupayı Türkiye’ye getirdi.

Bu süreçte grubun en uygun oyuncularından Ebrar Karakurt hedef haline getirildi. Sosyal medya paylaşımına yapılan yoruma verdiği yanıtla gündem oldu.

Karakurt, “Müslüman Türk Milleti olarak sana tahammül etmeye devam ediyoruz…” yazan bir kullanıcıya, “İsraf etme Abdülhamid” diyerek yanıt verdi.

Ardından Twitter’da “Ebrar takımdan alınmalı” paylaşımı yapıldı. Gördüğünüz gibi çok linç edildi.

Tepkiler devam ederken gazeteci Buket Aydın da Ebrar Karakurt’tan sıkıldığını belirterek bu paylaşımı yaptı.

Sanatçı Yeşil Salkım da gazeteci Buket Aydın’ın Ebrar Karakurt’la ilgili paylaşımına kapak benzeri bir yanıt verdi.

“Buket, kapa çeneni artık, çok boş konuşuyorsun. Hadi ama, herkes hesap yapsın, konuşsun diye bir kural yok, herkes kendi yaşıtlarıyla kendi yatak odasından sorumludur, bilmiyorum anlıyor muyum?! En azından yatağının teri ile değil, alnının teri ile para kazanıyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu