Hakkında

Xbox sürpriz bir etkinlikle karşınızda! Microsoft Ne Yapmayı Planlıyor?

Microsoft oyun pazarında şaşırtmaya devam ediyor. Son haftalarda yüzlerce kişiyi işten çıkaran şirketin, popüler Xbox oyunları arasında yer alan Starfield ve Gears of War’ı PlayStation 5’e getireceği iddia edildi. Bu tartışmaların ardından Xbox, yeni sürüme geçeceğini açıklayarak merak uyandırdı. gelecek Xbox ve oyunlara ilişkin açıklamalarda bulunmak için yeni bir etkinlik düzenleyecekti.

Microsoft önümüzdeki hafta Xbox’ın geleceği hakkında açıklama yapacak!

Microsoft Gaming’de işten çıkarmalar ve PlayStation’a özel oyunlar geleceği yönündeki söylentilerin ardından Xbox CEO’su Phil Spencer’dan sürpriz bir paylaşım geldi. Spencer, kişisel hesabından yaptığı paylaşımda “Xbox’ın gelecek vizyonu hakkında daha fazla ayrıntı paylaşmak” amacıyla bir etkinlik düzenleyeceklerini belirtti. Gönderide çok fazla detay verilmese de Microsoft Gaming’in merak uyandırmasına neden oldu.

Microsoft önümüzdeki hafta Xbox’ın geleceği hakkında açıklama yapacak!

Sürpriz olayın nasıl gerçekleşeceği şimdilik bilinmiyor. Bir medya brifingi basit bir sunum veya bir dizi basın bülteni olabilir. Ancak şu anda Xbox’ın karşı karşıya olduğu önemli soruların ele alınacağı kesin. Activision-Blizzard başta olmak üzere Microsoft’un 69 milyar dolara satın aldığı stüdyoların durumu hakkında daha fazla detay bekleniyor. Şu ana kadar Call of Duty gibi önemli oyunların Xbox Game Pass’e gelip gelmeyeceğine dair bir açıklama yapılmadı.

Etkinlikte PlayStation 5 için çıkacak Xbox oyunlarına ilişkin detaylar da verilebilir. Gelecek haftanın güncellemesiyle ilgili daha fazla ayrıntı için bizi takip etmeyi unutmayın.

gelendostajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu