Haber

Mustafa Yalçın’a hizmet övgüsü

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve 20’ye yakın milletvekiliyle Kayseri’de bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Talas’ta belediye tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İlk olarak Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın, AK Parti İlçe Lideri Hasan Nuri Kuş, meclis üyeleri ve teşkilat mensuplarıyla ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla buluşan Milletvekili Açıkgöz, daha sonra Talas Belediyesi’ne geçti.

“TALAS BÜYÜMÜŞ YAŞANILACAK YER OLMUŞ”

Buradaki toplantıda yürütülen çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler alan Açıkgöz, yaptığı açıklamada 2023’e giden yolda daima birlikte çalıştıklarını belirterek, “Sayın Başkanımızın yaptığı sunumdan çok mutlu olduk. Sunumda gerek altyapı gerekse diğer çalışmaların çok güzel olduğunu gördük ama bir şey dikkatimi çekti. Başkanımızın sosyal belediyecilikle ilgili çalışmaları anlatırken ses tonundaki heyecanının arttığını hissettim. Her bir garibana yetime veya vatandaşımıza temas eden bir yaklaşım içerisinde. Sayın cumhurbaşkanımızın da bahsettiği sosyal belediyecilik işte bu.” diye konuştu.

ŞEFFAF ODA’YA FARKLI PARANTEZ

Konuşmasında Şeffaf Oda’yı da pahalandıran Açıkgöz, “Şeffaf Oda üzere bir çalışma çok hoş bir örnek. Daha birçok çalışmaları gördük. Mustafa Liderimize teşekkür ediyorum. Talasımıza paha katmış. Talas, büyümüş, yaşanılacak bir yer olmuş. Toplumsal belediyecilikte çok hoş örnek olmuş. Liderimizin bunları yaparken bütün teşkilatla yaptığını söylemesi nitekim çok beğenilen. Geldik gördük çok beğendik. Çok memnun olduk. Bütçeyi hakikat kullanması, kaynakları gerçek kullanması, hayırseverlerle işbirliği içerisinde olması, toplumsal belediyecilik, şeffaf belediyecilik, daha birçok bahisteki çalışmaları için teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.

Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın da, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ün teşkilatın her kademesinde vazife almış kıymetli bir isim olduğunu belirterek, “Biz kendisinden çok istifade ettik. Allah razı olsun. Orta Anadolu milletvekili olarak çalıştı. Bugün de burada bizleri dinledi. Katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu