Yaşam

Elon Musk, Twitter Genel Merkezinin Tepesine Dev Bir “X” Logosu Koydu

Geçen yıl Twitter’ı 44 milyara satın aldığından beri aldığı hemen hemen her kararla internetin gündemini değiştirmeyi başaran Elon Musk, sonunda platformun adını tamamen değiştirmeye karar vererek, yılın Twitter’ını “X” yaptı. . Platformun yeni ismi hoşunuza gitti mi bilmiyoruz ama Musk, Herkesin gözünde “X” adını almaya kararlıbenziyor

Hafta başında sizlerle paylaştığımız bir haberde Elon Musk’ın Twitter genel merkezinin ” heyecan” işaretini değiştirmeye çalıştığından bahsetmiştik ancak çalışma polis tarafından durduruldu. Görünüşe göre Musk, X logosunu herkese göstermenin yeni bir yolunu bulmuş.

Elon Musk, genel merkez binasının tepesine aydınlatmalı karıştırıcılı devasa bir X logosu yerleştirdi

Videoyu göremiyorsanız buraya tıklayın.

Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz gibi Elon Musk, eski Twitter, yeni X genel müdürlük binasının tepesinde. büyük bir X logosu yerleştirdim. Üzerinde bolca aydınlatma bulunan logo, geceleri pırıl pırıl parlıyor. Musk, logonun görünümünden oldukça memnun görünse de bu X logosu, Musk’ın yerel yönetimle sorun yaşamasına da neden olacak gibi görünüyor.

Associated Press tarafından paylaşılan bir habere göre Elon Musk, söz konusu logoyu binanın tepesine asmak için bariz güvenlik kurallarını yerine getirmesi ve belediyeden onay alması gerekiyordu. San Francisco Bina Kontrol Departmanından Patrick Hanna, güvenlik nedeniyle logonun grup için oluşturulduğunu söyledi. bir planın sunulması ve onay alınmasıgerektiğini belirtti.

X logosunun binanın tepesinde kalması için, Kontrol Departmanının logonun binanın tarihi doğasıyla dengelendiğini doğrulaması gerekir. Ayrıca olası bir kazada sivillerin yaralanmaması için logonun kadroya alınması sırasında bina çevresinin savunulması gerekmektedir. Tahmin edebileceğiniz gibi Musk iki kuralı da çiğnedidava.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu