Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sincan Belediye Başkanı adayını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin Ankara Sincan Belediye Başkanı adayının Murat Ercan olduğunu açıkladı. Adaylığının açıklanmasının ardından Ercan, “Sincan’ımızda el ele, gönülden yeni başarı öyküleri yazacağımıza, hemşehrilerimiz için kalıcı yeni eserler ve hizmetler üreteceğimize söz veriyoruz.”

Yerel seçimler adım adım yaklaşırken AK Parti’nin Ankara ilçe belediye başkan adayları açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara ATO Congresium’da düzenlenen görkemli törenle adayları açıkladı. Yüzlerce partilinin katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ı yeniden aday gösterdi.

Başkan Ercan, adaylığının ardından yaptığı konuşmada, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle yeniden Sincan Belediye Başkanı Adayı ilan edildik. Ankara’mızı uzun zamandır beklenen gerçek belediyecilik anlayışıyla buluşturmayı, yenilerini yazmayı hedefliyoruz. Sincan’ımızda başarı hikayelerini el ele, gönül gönüle, hemşerilerimize destek olmak için.” “Sizlere yeni kalıcı eserler ve hizmetler üreteceğimize söz veriyoruz” dedi.

Birçok kez ödül alan Sıfır Atık çalışmaları ve Eko Çiftlik, Polatlar Sokak Hayvanları Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi, Matematik Müzesi, Millet Kahveleri, Bebek Kütüphanesi, Anne Çocuk Oyun Evleri, Gastro Sincan, Türk Musikisi Konservatuarı, Fuar ve Kongre Merkezi, Sinan Şamil Sam Kapalı Spor Salonu. Spor alanları, Hanımlar ve Güngörmüşler Konakları, kreşler, yüzme havuzları ve daha birçok yatırımı hayata geçiren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan Parkı ve Arasta Sincan’ı da ilçeye kazandırdı. – ANKARA

dicle-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu