Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adıyaman’da söylentiyi yineledi: 8 milyar TL’lik yatırım!

FLAŞ HABER:Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beşpınar Kültür, Eğitim ve Sosyal Destek Kampı’nda düzenlenen Adıyaman Gençlik Buluşması’nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

Değerli konuklar, sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Sarsılan bölgeye ilk ziyaretimize gençlerle başlamak istedik. Ülkemizin yaşadığı en büyük felaket olan 6 Şubat’tan bu yana sizlerle birlikteyiz. Başkaları gibi turist olarak seyahat etmiyoruz. Adım adım müdahale ediyoruz. Bakanlarımızla, kurumlarımızla, gönüllülerimizle depremzedelerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Gençlerimizin samimi çabalarının ve özverili çalışmalarının yakın tanıklarıyız. Birileri gençliğimizi küçük düşürerek, karamsarlık aşılayarak önümüzü kesmeye çalıştı. Biz gençlerle birlikte yol almış onlarla emeğimizi vermiş biriyiz.

Teknofest ile gençlerimizin vizyonu için çalışıyoruz. Kendine güvenen gençlik dedik. Spordan bilime her alandaki başarılarıyla gurur duyuyoruz. Atölyeleri ve kütüphaneleriyle bir hayat okulunun kurulduğunu görüyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitimine destek oluyor, onları hayata hazırlıyoruz. Şok bölgesinde gençlerimizden aldığımız güçle ülkemizin geleceğini inşa edeceğimiz varlıkları tesis ediyoruz.

SAVUNMA SANAYİİ ZELZELE BÖLGESİNE YATIRIM YAPACAK

Bazı savunma sanayi tesislerini bölgemize kazandırıyoruz. Adıyaman’da kablo toplama tesisi kuruyoruz. Mesleki eğitimde sessiz bir devrim gerçekleştirdik.

Bundan sonraki dönemde de eğitim imkânını yaygınlaştırmaya ve kaliteyi artırmaya ağırlık vereceğiz.

DEPREM MAĞDURLARINA küfür ve hakaret

Dün milletimize hakaretler bırakmayanların, bugün bölgeden istedikleri oyu alamadıkları için neler yaptığını bilmeden geleceğimize güvenle bakamayız.

Bölgeden istedikleri oyu alamadıkları için hareketi depremzedelere bırakmadılar. Her türlü çirkinliği gösterirler. Siyasetimiz eser siyasetidir. Artık mecliste senin yaşında vekillerimiz var.

Gençlerimiz onlara 28 Mayıs’ta düzeltemeyecekleri bir ders vermelidir. 50 bin şehidimize bu halde hiçbir kabalık yapılamaz. Televizyon kanallarında ve farklı mecralarda görsellerle depremzedelerimize hakaret ettiler. Yanlarında kalmayacaklar, gerekli dersi alacaklar.

 

karahalli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu